Przydatne tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne kupisz na www.poniedzialek.pl/.

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo ważne w polskich miastach oraz wewnątrz budynków. Dzięki nim przestrzeń jest zorganizowana, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze, chociaż zazwyczaj możemy nie doceniać ich roli. Zobaczmy więc jakiego typu tabliczki informacyjne wyróżniamy oraz jakie pełnią role.

Tabliczki informacyjne – znajdujące się przy wejściu do pokoju

Najbardziej popularne tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które ulokowano na nieruchomościach, takich jak domy, zakłady pracy, szkoły, komendy policji. Dzięki nim błyskawicznie wyszukamy właściwy budynek. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone tylko na murach nieruchomości, bo bardzo często można je także spotkać w środku. To ogromny zespół oznaczeń, które najczęściej poprawiają bezpieczeństwo i komunikują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie odpowiedniego pomieszczenia lub osoby w wielkich biurowcach – w budynkach samorządów przy wejściu znajdują się tabliczki z określeniami wydziałów. Szukasz wójta czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Podobnie ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które zlokalizowane są przy drzwiach. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć zmienianą treść.

Tabliczki informacyjne – aspekt bezpieczeństwa

Tabliczki informacyjne są przecież nakazywane przez przepisy BHP, nie zapominajmy więc o bezpieczeństwie. Pokazują drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, mówią o kluczowych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek używania tabliczek informacyjnych, są też fachowcy do spraw BHP, którzy są odpowiedzialni za ich zakładanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z wytrzymałych komponentów (takich jak aluminium), często są fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]