Kolczyki długie – jak je dopasować?

Chcesz zamówić długie kolczyki? Koniecznie odwiedź ten adres.

Stylowa biżuteria znakomicie akcentuje prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją założyć na wielkie wesela, do pracy lub romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają twarz oraz szyje

Długie kolczyki współgrają z różnymi rodzajami urody – mogą je nosić zarówno kobiety o okrągłej twarzy, jak również te z silnie uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od efektu, jaki pragniemy finalnie uzyskać. Kolczyki o długości minimum dwa cm znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu właściwości mają modele kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, np. w postaci rurek bądź liści. Popularne są również wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które są subtelnym akcentem, który nie wybija się stylizacji i cudownie prezentują się na uszach. Dzięki należycie dopasowanej biżuterii całe ciało staje się wizualnie wyszczuplone i sprawia wrażenie lżejszego. Długie kolczyki mogą także przybrać formę okręgów – te modele nie wydłużają szyi, ani nie uwydatniają zarysu twarzy, skorzystają z nich zatem panie, które dążą do osiągnięcia łagodniejszego tonu stylizacji.

Kiedy wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień oraz od święta. Będą idealnym dopełnieniem szykownej kreacji, ubranej np. na bal sylwestrowy, uroczystości weselne czy też bal maturalny. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask na pewno zafascynuje partnera. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami uwydatnią niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą świetnie pasować do innych elementów biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i idealnie akcentują styl casual. Wspaniałą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to oznaka ponadczasowej wytworności.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]