Kolczyki wiszące – jak je dopasować?

Więcej o wiszących kolczykach na www.bizutik.pl/kolczyki/wiszace.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Noszą je nie tylko panie – wzrastającym od lat popytem cieszą się także wśród panów, głównie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można aczkolwiek kwestionować, iż zdecydowana większość wzorów projektowana jest z myślą o paniach. Niesłychanie porywające są przede wszystkim wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste, a w rezultacie w większym stopniu wpływają na to, jak inni odbierają daną kreację. To z tego powodu cieszą się ogromną popularnością pośród kobiet w różnym wieku i ubierających się w wielorakich stylach. Ogromne zróżnicowanie wiszących kolczyków umożliwia dobranie ich właściwie do każdej stylizacji. Jak więc wybrać kolczyki wiszące pasujące do danej okazji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać przede wszystkim uwagę?

Wiszące kolczyki – mogą mieć wpływ na wygląd twarzy

Długość kolczyków i ich design to cechy w największej mierze wpływają na to, jak wizualnie będzie widziana twarz, zatem warto wziąć je pod uwagę przy doborze kolczyków wiszących. Długie wiszące kolczyki (w sklepach znajdziemy takie o długości nawet 8-9 centymetrów) wyciągają twarz, zaś te krótsze sprawiają, że wydaje się ona bardziej krągła. Tu ogromne znacznie posiada także design kolczyków. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, z kolei te bardziej sferyczne – wręcz odwrotnie. W sprzedaży kupimy także kolczyki neutralne, które nie zmieniają zbytnio postrzegania kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie winniśmy wspomnieć m.in. o kolczykach łezkach.

Kolczyki wiszące – do jakich kreacji je założyć?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dopasowanych do konkretnej sukienki powinno się pamiętać, iż są one niezmiernie wyraźnym dodatkiem. W sąsiedztwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem wywołać odczucie egzageracji. Z tej przyczyny powinnyśmy unikać zakładania ich do dużych zegarków, wisiorków lub bransolet. Wiszące kolczyki będą zaś wyglądały znakomicie, gdy w stroju zostaną najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, że będą tworzyć spójną całość z fryzurą, butami i ubraniem.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]