Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki srebrne, wejdź na srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej nabywanych przez Polki akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle uroczystą i mniej formalną. Zobaczmy co powoduje, że są tak często wybierane oraz w jakich sklepach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych rodzajach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, a równocześnie szykowne. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie podkreślają szyję. Mogą być ozdobione kosztownymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Elementy wykonane ze srebra nie powodują alergii skóry, co często występuje w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały jak nowe, trzeba umiejętnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Należy przecierać je codziennie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu środki mocno niszczą delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i kuszące obniżki cen. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane Polki.