Wynajem szalunków – dla kogo jest to rozwiązanie?

Wszystko o wypożyczalni szalunków Kraków znajdziesz na abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych w budownictwie technik. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, lecz spotyka się również konstrukcje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich efektów. Niestety z uwagi na spore ceny nie zawsze ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Jeśli będą niezbędne, mogą wszak zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej firmy, warto sprawdzić zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w sezonie będzie bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć także o komforcie, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, jaka firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę ważna będzie też obsługa korzystającego z usługi – w przypadku, gdy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wahania się dobrze z kolei skorzystać z internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy mówią dotychczasowi klienci.

Adres firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]