Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Interesuje Cię oferta dystrybutora przekładni falowych? Zajrzyj tutaj, żeby zdobyć więcej informacji.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz szerokie użycie robotyki w wielu sferach przemysłu, wymusza poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza również produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Bodine Electric Company.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]