Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Szukasz więcej informacji o kursie Blender 3D? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl.

Świat grafiki nieustająco się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich dzieł tylko cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie dużych nakładów finansowych – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w jak najmniejszych zespołach

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nierzadko jest niezmiernie męczący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nanoszenie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które wymagają poprawy i podpowiadając ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w niewielkich zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i miłośników 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i docenianą zwłaszcza w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym masę perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz pasjonaci animacji chcący rozwinąć swoje obecne umiejętności bądź spróbować nowych form ekspresji.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]