Korporacyjne broszury – projekt gazety

Potrzebujesz zobaczyć, kto wykonuje projekt gazety? Koniecznie skieruj się tutaj.

Korporacyjny biuletyn to bardzo dobra forma komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, ale także rodzaj reklamy. Sprawdźmy zatem, jakie artykuły można zamieścić w takim biuletynie i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – firmowy biuletyn

Firmowy biuletyn może pełnić dwie funkcje. Najważniejszą jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – pisanie o zdobytych nagrodach, pochwalenie się dobrymi wynikami, wywiady z najlepszymi członkami zespołu. Tego typu biuletyny mają kluczowy wpływ na funkcjonowanie całej korporacji, ponieważ świetnie dopingują ekipę. Dzięki temu członkowie załogi mocniej angażują się w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, czują więź z zespołem, a ich codzienne obowiązki dają im większą dawkę satysfakcji. Badania wskazują, że firmowy biuletyn sprawia, że członkowie załogi utożsamiają się z produkowanymi artykułami, poprawia się też atmosfera w firmie. Wielką zaletą jest także likwidowanie szumów komunikacyjnych między pracownikami, które bywają głównym powodem konfliktów w wielu korporacjach. Korporacyjny biuletyn gwarantuje również pełną transparentność planów firmy.

Projekt gazety – dotrzyj do organizacji społecznych

Oczywiście gazeta firmowa to też świetna metoda komunikacji zewnętrznej. Magazyn dociera do adresatów takich jak: kontrahenci, firmy konkurencyjne, partnerzy firmy, uczniowie. Firmowy biuletyn dzięki temu spełnia cele marketingowe, zwiększa zyski oraz stanowi świetny filar profesjonalnego public relations. Myśląc o wydawaniu gazety firmowej musimy w pierwszej kolejności zebrać redaktorów oraz zaplanować szatę graficzną. Najlepiej posiłkować się usługami specjalistów (tj. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, zaplanują format i zadbają o wydanie. gazeta firmowa z pewnością spełni swoje zadanie.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]