Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Więcej szczegółów o tworzeniu wirtualnego spaceru VR. Zajrzyj tu.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z głównych punktów reklamy marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób zdobyć nowych klientów. Istnieje fenomenalny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych marek, usług bądź firm. Jednak sama widoczność w tym miejscu może nie być wystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, trzeba wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce GMF adresu strony internetowej firmy, stosownego opisu firmy, dodanie estetycznych zdjęć i wszelkich aktualnych danych. Istnieje także inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak mało przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer Google ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość obejrzenia naszej firmy, restauracji czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]