Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Uzyskaj więcej informacji o tworzeniu wirtualnego spaceru Nowy Sącz. Kliknij w to miejsce.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy bądź nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite elementy pomieszczeń i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Jakie branże zyskają na stworzeniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]