Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Aktualna oferta górskich wypraw.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym turystą ceniącym solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Organizujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają przy tym spełnić pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających dogłębnie naturę górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Dolomity.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]