Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Opieka techniczna WordPress - w tym miejscu przeczytasz o pełnej ofercie.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezmiernie często stosowanym CMS-em. Ponieważ jest szybki i bez trudu można opanować zasady jego obsługi, wykorzystuje się go aktualnie do tworzenia sklepów e-commerce i wymyślnych stron firmowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być powodem nieprzyjemnych sytuacji, toteż istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Z jakiego powodu należy zlecić aktualizowanie WordPressa specjaliście?

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa strony internetowej jest niewątpliwie zaktualizowanie jej do najświeższej wersji WordPressa. Nagminnie jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą okresowe wdrażanie nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zawirusowanie lub ataki cyberprzestępców. Co więcej, pomimo iż WordPress jest nadzwyczaj nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować akcydentalnymi komplikacjami z poprawnym działaniem sklepu czy strony. Dlatego istotne jest, żeby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, trzeba polecić opiekę techniczną nad stroną internetową ekspertowi.

Opieka nad stroną internetową – oferta dla firm i freelancerów

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa adresowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którym zależy na skutecznym oraz nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Usługa ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom posiadającym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, eliminacja następstw cyberataków i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są także różnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]