Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Pozycjonowanie Krakow - usługa na miarę waszych potrzeb.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, funkcjonujących tylko na określonym obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Lublinie lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych lub usług używają najczęściej fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, jak np. “wizażystka kraków”, “cukiernia kraków” albo “sklep z odzieżą XXL kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich przedsiębiorstw na zademonstrowanie swojej oferty potencjalnym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem oraz tworzeniem stron www od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]