Zalety sklepów WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o tych usługach.

Planujesz założyć sklep internetowy? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, że natychmiast pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma wiele atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Dzięki wdrożeniu odpowiednich wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom przekazanie opłaty za zamówienie przykładowo przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację danych sprzedaży (opracowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o jego ochronę przed cyberatakami, poprawną semantykę kodu sklepu i użycie wyłącznie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują też blog, na którym w prosty sposób można informować użytkowników o nowych artykułach oraz promocjach lub publikować opinie i różnorodne porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]