Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

automatyczna obsługa należności

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, domów wypoczynkowych oraz firm usługowych

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to praktyczne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, wobec tego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych lub językowych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]