Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering dla firm Katowice, zajrzyj tutaj.

Konferencja, ważne spotkanie biznesowe lub szkolenie – każda pokaźniejsza firma zapewne pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji eventu tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu ma pojawić się wiele osób, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-9 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w pobliskiej restauracji. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet wziąć na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie dłoni czy garnituru. Usługa cateringu firmowego obejmuje także użyczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Bufet kawowy – ważna część warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w luźniejszej atmosferze spraw poruszanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych sympozjów czy płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc kupione po drodze w piekarni czy też samodzielnie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o wygodę partycypantów.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]