Gdzie zorganizować zabawę na 18 urodziny – w lokalu czy w domu?

Szukasz dobrej oferty lokalu na 18? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć tu.

Na ogół z okazji imienin, urodzin czy innych rocznic nie urządzamy żadnych przyjęć z przyjaciółmi oraz rodziną, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których należyte celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – wypraw pamiętnej imprezę

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa pić i kupować alkohol, brać udział w wyborach powszechnych, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jednak kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najważniejsza jest sposobność zorganizowania wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Oczywiście, że nie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na osiemnastkę. Często kilku przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość przestronnego lokalu, ale w tym samym czasie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który przygotuje smaczne przekąski imprezowe. Chcesz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu? Wyszukaj salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić grill.

O co jeszcze należy zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją napoje wyskokowe. Rekomendujemy z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować pośród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Odpowiedni wystrój sali także jest niesłychanie ważny, by zaproszeni do głębi wczuli się w klimat imprezy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych sugestii oraz optymalnie rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na takiej zabawie perfekcyjnie sprawdzi się menu finger food, składające się z niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można spożywać bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz budżetu klienta.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]