Jak wybrać salę na przyjęcie okolicznościowe?

Oferta sali na przyjęcie w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przyjeżdża dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzty, komunie święte oraz „18-tki”. Jeśli lista gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku pozostaje nam wynająć pasujący do okazji lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj gościom zabawy właściwe warunki

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym należy zapewnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast zabawy, w których znaczną część gości mogą stanowić najmłodsi, jak komunie bądź chrzty, dobrze jest urządzić w miejscu, które oprócz użyczenia sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się tak szybko zabawą i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Przekąski serwowane uczestnikom również muszą być dobrane do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto więc sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Zamówienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, jednakże niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście królewskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić ogółem do stu trzydziestu osób. A jeżeli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i ozdobienia stolików, poprzez dostarczenia menu, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]