Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o salach do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne albo grille dla zatrudnionych i ich rodzin, których intencją zbudowanie silnych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby świętować osiągnięte wyniki, jak również różne sympozja, gale dla wspólników biznesowych czy kursy. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, w których można urządzać event, należy szukać usług najmu lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim stylem do rangi planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla kontrahentów spółki, podczas których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą być zorganizowane w byle jakiej sali. Wskazane jest przy takich okazjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które zdecydowanie zaakcentuje rangę wydarzenia. A jeżeli na event zaproszeni będą goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, powinno się wybrać salę, znajdującą się nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której bez problemu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Planując wydarzenie firmowe nie wolno przegapić tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie obecnym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dostarczenie w umówione miejsce wybornych potraw dla uczestników, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się dekoracją stolików. W czasie pokazowych bankietów wskazane jest też zapewnienie zaproszonym należytej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować posiłki w zgrabny sposób, a także doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]