Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Sprawdź, jak zamówić organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzciny bądź śluby, od dawna przestały być organizowane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć menu, a potem przyrządzać oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli świętowanie może trwać parę godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Czemu warto zamówić catering weselny?

Organizacja imprezy weselnej to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na układanie listy gości, dobór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń czy poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości trunków i zakąsek serwowanych w trakcie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Główny posiłek na weselu powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, że stoły będą poprawnie nakryte i cudownie ozdobione, potrawy będą smakowite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, szefów kuchni oraz kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w plenerze, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering na wesele – dania dopasowane do charakteru przyjęcia

Wesela kierują się swoimi normami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, lecz też i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, trunków i deserów odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający może zatem samodzielnie przygotować menu z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe sugestie i często na życzenie klienta decydują się na przygotowanie niecodziennych zestawów potraw.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]