Profesjonalna usługa cateringu – nie musisz martwić się o organizację imprezy

catering z dowozem

Gdy planujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które chcesz zaprosić sporą liczbę gości, na ogół nie będziesz w stanie osobiście zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje i drobne przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zwykle wymagają dopracowanej oprawy także w kwestii poczęstunku. Wtedy nie przystoi rozstawić na stołach gości zwykłych herbatników oraz wody mineralnej. W takich przypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Catering okolicznościowy lub dla firm – oferta usług profesjonalnych catererów

Profesjonalne podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej proponują parę jego wariantów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzciny, urodziny czy wesela. Oferty te są drobiazgowo dopasowane do charakteru poszczególnych wydarzeń, przez co najczęściej różnią sięmiędzy sobą np. kosztem oraz wykazem dań sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie komunikować własne oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń różnego typu to codzienność, a doświadczenie zdobyte w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które zadowolą wszystkich zaproszonych gości.

Catering – dania przyrządzone przez wykwalifikowanych kucharzy

Organizacja potraw choćby dla małej liczby gości bywa ciężkim zadaniem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na zaplanowanie pozostałych ważnych elementów eventu. Jest to także możliwość uraczenia gości pysznymi potrawami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Wypada przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale także ich prezentacja na stole. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają również własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Adres firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]