Profesjonalne sprzątanie grobów

Chcesz poznać więcej szczegółów o sprzątaniu grobów Kraków? Skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, jeśli groby położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się wzięła?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno spotkać także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również pochodne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych co dwanaście miesięcy. Należy też zaznaczyć, iż koszty zależne są również od wielkości nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Adres firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]