Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Jeżeli potrzebujesz pomocy architekta Kraków, wejdź na joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy rozległy wachlarz usług – spełnia fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i ustawnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może przygotować całościowy projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie pilnować postęp prac, zaplanować odnowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych mieszkań, a także zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym wesprze Cię rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się od innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie nowoczesny, a równolegle po prostu przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające aktualne nurty w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura czy pensjonaty. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki projektowanego budynku oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też rozplanować obszerne i funkcjonalne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]