Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Szukasz profesjonalnej pomocy architekta wnętrz Kraków? Wejdź na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Warto więc zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Adres firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]