Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Korzystna oferta sali na przyjęcie weselne w Krakowie znajduje się na tej stronie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi zechcą wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach.

Dom weselny – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni musi rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli salę do tańca. Dodatkowo narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeśli na ślub zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy ułożenie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja sali . Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze całościowej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą wyprawić przyjęcie weselne w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach biesiady weselne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich zyskuje porywającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ok. 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Adres firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]