Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Dowiedz się więcej o ofercie parkingu długoterminowego Balice na http://tinyurl.com/vm22tj5.

Jedziesz na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking oferuje także darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a unieważnienie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]