Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Więcej szczegółów o parking lotnisko Balice.

Wygoda, szybkość oraz sposobność trafienia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu – to najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu transport zyskał ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swoją podróż tak, aby do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, więc w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy obsługi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy liczyć też na sporo udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Na dodatek klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, takich jak rozładowany akumulator czy ubytek powietrza w oponach.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]