Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Sprawdź ofertę parkingu Balice na pandaparking.pl.

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]