Gabinet medycyny estetycznej w Kielcach

gabinet kosmetologii kielce, klinika chirurgii plastycznej

Klinika medycyny estetycznej Re Vitae mieści się przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Gabinet przyjmuje pacjentów w dni robocze w godz. od 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach prowadzi również oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy Gabinetu Re Vitae przeprowadza rozmaite zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, a także zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Realizowane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na eliminowaniu zmian skórnych, między innymi włókniaków, tłuszczaków czy nagniotków wraz z możliwością przesłania tkanek do badań histopatologicznych. Z zakresu zabiegów chirurgii plastycznej klinika realizuje m.in. operacje plastyczne brzucha i powiek, a także zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae wykonuje się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową rewitalizację pochwy i korekcję blizn powstałych po cesarskim cięciu. Medycy tego centrum medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli rozpoznaniem i leczeniem chorób żył, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji żylaków odbytu oraz pajączków naczyniowych.

W Centrum realizuje się też zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z wykorzystaniem botoksu (leczenie bruksizmu, nadpotliwości i migreny), lifting z pomocą nici PDO, mezoterapia igłowa i bezigłowa czy zabiegi wypełniające z zastosowaniem kwasu hialuronowego. W klinice kosmetologii oferowane są też liczne zabiegi, takie jak peeling węglowy i chemiczny, hydradermabrazja oraz masaż endermologiczny.

Adres firmy:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]