Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, lecz ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje wiele kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na Wyspach i związana z tym rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym państwa, mogą generować mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi nierzadko powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Nieznajomość języka, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Odruchy tego rodzaju niezwykle ciężko jest poskromić bez wsparcia psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane podczas sesji zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339