Pozbądź się okularów i soczewek! Zdecyduj się na korektę wzroku

Skieruj się na voigtklinikaoka.pl, aby odnaleźć informacje dotyczące operacji wzroku Kraków.

Dobry wzrok to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się uciążliwych i często groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może zgłosić się na leczenie do kliniki okulistycznej?

Korekcja wad wzroku – procedura bezpieczna oraz nieinwazyjna

Zaledwie dekadę temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do zakładania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekcji umożliwiające leczenie astygmatyzmu, dalekowzroczności, krótkowzroczności, a także szeregu pozostałych chorób. Wyjątkowo popularna stała się laserowa operacja wzroku cechująca się dużą efektywnością. Taka korekta wzroku jest zabiegiem bezpiecznym oraz mało inwazyjnym, a pacjent szybko powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie pracuje doświadczona załoga medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta postawi diagnozę, dopasuje odpowiednią technikę leczenia oraz wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej mają w dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny, zatem są w stanie zidentyfikować nawet najrzadsze choroby oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekta wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się również terapią innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne techniki jego korekcji polegają m.in. na kształtowaniu rogówki z wykorzystaniem metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest badaniem pomocnym w wykrywaniu glaukomy, zapalenia gałki ocznej, a także innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją zaćmy i innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to naturalnie nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się również innymi przypadkami, takimi jak ciałami obcymi w oku bądź likwidacją kaszaków.

Adres firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]