Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Sprawdź shuttersy w salonie na skyshutters.pl/realizacje/.

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, czyli szatersy (shutters), kojarzą się na ogół z wystrojem wnętrz w stylu południowoamerykańskim czy afrykańskim. Tymczasem ten element osłony okiennic można wykorzystać również w polskich domach – jest to niezmiernie wytrzymałe, a przy tym rewelacyjnie wyglądające rozwiązanie, które w licznych aranżacjach zda egzamin lepiej niż popularniejsze w tym momencie rolety.

Shuttersy w salonie – zdecydowanie zwiększają estetykę wnętrza

Shuttersy w salonie bądź w pokoju dziennym, będą miały dwie funkcje – praktyczną oraz ozdobną. Okiennice wewnętrzne znacznie zwiększają walory estetyczne pokoju. Ich lamele są grubsze, co powoduje, iż wspaniale uzupełniają stylistykę większości okien. Kwestia estetyki jest arcyważna, bowiem to w salonie ludzie spędzają po wiele godzin w ciągu dnia, a także przyjmują tu gości. Dlatego więc powinno się zatroszczyć się, by to pomieszczenie było nie tylko efektowne, ale jednocześnie wygodne. Opcja wybrania stopnia ułożenia lameli shuttersów umożliwia regulację ilości światła przenikającego do salonu, co pozwala m.in. na zupełne jego przyciemnienie, gdy pragniemy włączyć serial, bądź jego lekkie ściemnienie, gdy staramy się stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – bardzo łatwa konserwacja

Opcja regulacji przenikania światła do pomieszczenia jest z pewnością najistotniejsza w sypialni. Shuttersy sprawdzą się tu jednakże także z innego powodu – dzięki nim da się skutecznie kontrolować temperaturę pomieszczeniu, która ma ogromny wpływ na nasz zdrowy sen. Przy pomocy okiennic wewnętrznych w trakcie zimy dłużej utrzymamy w sypialni ciepło, z kolei w trakcie lata łatwiej jest utrzymać w niej niską temperaturę. Ponadto takie okiennice skuteczniej odgradzają od głośnych dźwięków z zewnątrz. Shuttersy to także świetne rozwiązanie dla osób chorych na alergie. Zbiera się na nich mniej drobinek kurzu aniżeli w plisach zasłon, a ich mycie jest nadzwyczaj proste i trwa zaledwie parę chwil.

Poza sypialnią i salonem shuttersy rewelacyjnie będą prezentować się również w łazience, w pokoju dziecka czy w kuchni.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]