Wyjątkowe, funkcjonalne meble do domu i firmy – o marce Noti

Producent mebli Poznań - sprawdź co może Ci zaoferować.

Aranżując wnętrze, czy to w nowym domu czy po odnowieniu mieszkania, dążymy do tego, aby zorganizować jego przestrzeń funkcjonalnie i nowocześnie. Zarazem pragniemy, by wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy jest niemożliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane na masową skalę przez znanych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy niż myślimy. Polacy także mogą się pochwalić designerskimi, eleganckimi kolekcjami mebli, tworzonymi m.in. przez poznańską markę Noti.

Wyjątkowe meble Noti do przestrzeni biurowych, jak i mieszkalnych

Noti to producent mebli, aktywny na krajowym rynku już od 16 lat i od początku koncentruje się na tym, by projektowane przez niego meble były wygodne, proste, a jednocześnie stylowe i, co istotne, by cechowały się solidnością. Marka kooperuje z szanowanymi krajowymi projektantami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, starając się, by zawsze spełniały one pragnienia użytkownika. Wyróżniającą zaletą mebli Noti jest to, iż doskonale sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są odręcznie z wysokiej jakości surowców, przy czym produkcja prowadzona jest z dbałością o środowisko, między innymi poprzez zastosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – aranżując wnętrze skorzystaj z konfiguratora

Noti oferuje produkty, będące ciekawą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z kolekcji Bouli lub siedziska z linii Stone czy Termo. Na stronie producenta dostępny jest konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i dopasować te pasujące do koncepcji aranżacji danego wnętrza. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie, jak również w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Oprócz tego kolekcje Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Kielcach, w Lublinie czy w Krakowie.

Źródło fotografii – https://noti.pl

Adres firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]