Akcesoria i sprzęt motocyklowy – co warto kupić?

Sprawdź, gdzie zamówić akcesoria motocyklowe w Krakowie, wejdź na www.legato-motocykle.pl/pol_m_Akcesoria-motocyklowe-151.html.

Jazda na na motorze to czysta przyjemność. Istnieją sposoby na to, by przemieszczanie się jednośladem dawało jeszcze więcej frajdy, a przy tym było wygodniejsze oraz bezpieczne. Sprawią to stosowne akcesoria, w które każdy kierowca powinien wyposażyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i znajdą się tu produkty, w których kluczowa jest ergonomiczność, jak i gadżety, które poprawią prezencję maszyny. Opiszemy kilka najciekawszych i ogromnie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe – owiewki przekierują strumień powietrza w inną stroną

Im szybciej jedziemy, tym bardziej natężony oraz mocniejszy nurt powietrza naciera na sylwetkę motocyklisty. Wiąże się to licznymi uciążliwościami. Mocny podmuch wiatru powoduje, że szybciej czujemy mróz. Powietrze o dużej prędkości podnosi też poziom hałasu otaczający kierowcę oraz sprawia, że na szybce kasku rozbijają się insekty, co dostrzegalnie redukuje widoczność. Można tymczasem zapobiec podobnym sytuacjom instalując owiewkę, która przekieruje pęd powietrza w górę.

Praktyczne akcesoria motocyklowe – specjalny uchwyt dla pasażera i crash pady

Dodatkowy uchwyt dla pasażera

Kierowcy często oferujący innym wspólną jazdę powinni zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo oraz komfort. W takim wypadku niezastąpiony będzie specjalny uchwyt dla pasażera, który zapewni mu lepszą stabilność.

Crash pady oraz tank pady

Podróż na motorze niestety nieodłącznie związana jest z groźbą wypadku. Spokojny oraz rozważny styl jazdy w dużym stopniu minimalizuje to niebezpieczeństwo, jednakże nie usuwa go kompletnie. Oprócz ochrony samego kierowcy, powinno się zadbać również o zabezpieczenie pojazdu. Tutaj pomogą crash pady oraz tank pady, innymi słowy drobne odbojniki, które można mocować na wielu elementach motoru (m.in. na zbiorniku paliwa czy do ramy). Pochłaniają one dużą część energii podczas upadku i zapobiegają ewentualnym zarysowaniom lakieru.

Adres firmy:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]