Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Zamów balon na wino.

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu, urodzin lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]