Czapraki – ochrona dla skóry konia

Jeśli szukasz czapraków dla koni, koniecznie wejdź na horse-trade.pl.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja daje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]