Części do Renault – gdzie je kupić?

Jeśli szukasz części Renault Kraków, koniecznie sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]