Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Sprawdź, gdzie kupić słoiki hurt, wejdź na https://bit.ly/3DFGws6.

Produkcja artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do ogromnych marek, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile znajdą klienta na swój ekologiczny, smakowity czy też autorski produkt. Przeznaczona na handel żywność musi być zabezpieczona tak, by towar dłużej zachował świeżość, a więc np. w szklane słoje oraz butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek najlepiej od lokalnego dostawcy

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dystrybutorów kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. pasztety, dżemy lub oliwę, będzie potrzebować co roku nie kilkuset opakowań ze szkła, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest więc dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, ponieważ zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u polskiego hurtownika słoików oraz butelek. Dzięki temu również dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu kupisz słoiki i butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania piwa, wina lub soków. Transportowane są one do zamawiającego na paletach mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z paletą butelek oraz słoiczków w hurcie można również zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]