Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Potrzebujesz drukarek 3D? Odwiedź tę stronę.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze technologie oraz urządzenia. Szacuje się, iż korzystając z drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny praktycznie o 90%. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Następnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs dostarcza niezmiernie zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi odmianę technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można ekspresowo otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane drukarki 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w różnych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest solidny oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie tworzą się zniekształcenia.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]