Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie komponują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe cechy optyczne. Połyskują pod wpływem światła kryształowym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować naturalne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można stworzyć poniższe kolory: niebieski, bordowy, oliwkowy, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te szlachetne ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek oraz naszyjników. Gdzie dostaniemy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wariantach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i elegancką biżuterię. Odbiorcy często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato zdobione.