Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Znajdź panele dachowe.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Przedstawiamy panele dachowe na rąbek i sposoby ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – do wielu stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zdobywają coraz większe uznanie, bowiem perfekcyjnie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Świetnie wyglądająca oraz trwała blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku nieruchomości, w których niezbędna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowych budynkach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest złożona. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i dość łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do różnorodnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a zarazem jest niepodatne na rdzę oraz trwałe.

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem wytrzymałości i użytej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy i wykończone dodatkową powłoką zapewniającą protekcję przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. deszcz i śnieg bądź promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Adres firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08