Pierścionki z cyrkoniami – nie tylko niska cena

Dowiedz się więcej o pierścionkach z cyrkoniami.

Cyrkonia to jeden z najczęściej używanych przez jubilerów sztucznych kamieni. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – cyrkonia doskonale wygląda oraz jest naprawdę solidna, a jednocześnie mniej kosztowna od autentycznych kamieni. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, który obrabia się z itrem lub wapniem. Stosowana jest w rozmaitych kolczykach, naszyjnikach czy przypinkach, jednak najpopularniejsze są pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego opłaca się je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Wykonane ze srebra pierścionki z cyrkoniami

Cyrkonie świetnie komponują się z rozmaitymi surowcami, jednak najlepiej wyglądają w ozdób wykonanych ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, że uwydatniają one wygląd tego metalu i umożliwiają stworzenie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie okaże się dość tania – z tego względu przez osoby z niższym budżetem są często wybierane jako pierścionki na zaręczyny. Z uwagi na ich niskie ceny, pierścionki z cyrkoniami są chętnie noszone na co dzień – ich możliwe zagubienie nie jest wielką tragedią.

Gdzie nabyć pierścionki z cyrkoniami?

W sklepach znajdziemy mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed zakupem danego modelu dobrze zatem sprawdzić, co oferują nam różne sklepy i już wtedy kupić ten, który szczególnie się nam podoba. Sprawę uprościmy stawiając na kupno w sieci – ustrzeżemy się w ten sposób męczących spacerów po mieście.