Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

słoik z kranikiem, słój z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że często jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, lemoniad, oranżad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego atutem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]