Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Chcesz zamówić etykiety na butelki? Zobacz tutaj.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najczęściej wręczanym i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na imieniny, wesele bądź Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o wyrazy podziękowania, imionach Państwa Młodych czy miejscu i dacie ślubu. Etykiety weselne można nabyć w rozmaitych barwach i wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu imieninowym.

Personalizowane etykiety na butelki – dekoruj domowe przetwory

Etykietami z indywidualnym napisem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz wina, nalewki czy soki, a później dajesz je rodzinie czy też znajomym przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]