Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Więcej na temat kolczyki bigle na https://www.bizutik.pl/kolczyki/bigle.

Biżuteria to nie tylko ozdobne kamienie i metale. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się komfortowo na pewno rzadko będą wyjmowane z opakowania. Dlatego kupując biżuterię warto dowiedzieć się, jaki typ zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty czy bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Warto na przykład kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe i doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla kobiet o lekko kwadratowej twarzy – są wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się także prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, kiedy wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto jednak zaznaczyć, że klientki o trochę odmiennej buzi też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni wzór.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi kamieniami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależne jest od kosztów ich pozyskania oraz fantazji złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i kamieniami syntetycznymi – na przykład z cyrkoniami. Które z nich warto wybrać? To rzecz indywidualnych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin minerał sztuczny, więc kupno kolczyków należy przeanalizować samemu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]