Wytrzymała i komfortowa odzież do ćwiczeń – bluzy sportowe

bluzy sportowe, bluza sportowa

Kto regularnie trenuje zapewne ma świadomość, że jedynie dobra odzież sportowa pozwala na ćwiczenia w całkowitym komforcie. Wybierając ubiór do ćwiczeń, szczególnie tych outdoorowych, jak biegi na orientację, jazda na rowerze lub piłka nożna, nie zapominajmy o zamówieniu bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – tkanina, z której są wyprodukowane wiele zmienia

Bluzy w wersji z zamkiem błyskawicznym, kapturem oraz bez nich od dziesięcioleci są już stałym elementem powszedniej odzieży. Przestały nawet zaskakiwać w miejscach pracy, w których dotąd obowiązywał ścisły dress code. Bluzy uważane są za odzież typu lifestyle, bo są praktyczne i nie ograniczają ruchów, a zastosowanie w nich ciepłych materiałów powoduje, że to świetne odzienie wierzchnie na wczesną jesień oraz późną wiosnę. Bluzy sportowe, chociaż mają dość podobny krój, na wiele sposobów różnią się od bluz lifestyle. Te ostatnie zwykle wytwarzane są w 100% z bawełny albo bawełny z kilkuprocentowym dodatkiem m.in. elastyny. Bluzy sportowe zaś nieraz produkowane są tylko z poliestru. Jest to wyjątkowo mocny materiał, który nie ulega za szybko rozciąganiu i rzadziej się rozdziera. To dlatego jest świetny do wytwarzania z niego strojów sportowych, które muszą być wytrzymałe na duże przeciążenia oddziałujące na nie w czasie energicznych ćwiczeń. Ponadto poliester bardzo dobrze odprowadza wilgoć, wobec tego trenujący nie spędza długich godzin w przepoconej odzieży.

Bluzy sportowe zamawiaj w branżowych sklepach

Kupujmy głównie odzież od cenionych producentów. Bez wątpienia, trzeba wówczas być gotowym na wyższą cenę takiej bluzy, jednak w zamian dostajemy towar o wysokiej jakości z lepszych materiałów, który na pewno nosić dłużej. Jeśli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie powinno się zastępować jej bardziej zwykłą odzieżą, np. bluzy bramkarskie mają posiłkowe zabezpieczenia na łokciach ochraniające bramkarza w czasie parad, a bluzy dla biegaczy posiadają wyższy kołnierz, który osłania przed podmuchami wiatru. By być pewnym, że dostajemy oryginalny towar, kupujmy w sklepach firmowych bądź prowadzonych przez autoryzowanych dystrybutorów, które oferują ogromny asortyment bluz sportowych męskich, damskich oraz dla dzieci.

Adres firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]