Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Na tej stronie zobaczysz kompletną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy także nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Teraz coraz częściej korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać praktycznie wszystko, nadal wiele rzeczy należy kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Zakup platynowej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, by być pewnym, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny bądź zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie zrobi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej porady jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji chrztu, urodzin czy ślubu.

Sklep jubilerski – renowacja zniszczonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik albo odpadł kamień z kolczyka, jubiler w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swoim warsztacie. Poprawi też obwód pierścionka, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy swój pomysł na sygnet lub zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu trzymamy zbędną bądź niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]